Home / Shipping and Charges

Shipping and Charges

DODACÍ LHŮTY

Zboží je expedováno po zobrazení platby na účtu prodejce bez zbytečného odkladu, neprodleně. Při platbě na dobírku po uskutečnění objednávky bez zbytečného odkladu, neprodleně.
 

DOPRAVNÉ A BALNÉ

Dopravné je účtováno dle typu převzetí zboží a místu doručení takto:

 • Dopravní firmou - doporučeným dopisem či standardním balíkem dle velikosti objednávky
 • Opakované doručení (v případě vrácení balíku nebo výměny zboží) poštou - dle ceníku dopravní firmy
   
Balné není účtováno.
 
S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 
 
ZPŮSOB PLATBY
 
 • Bankovním převodem - platba převodem z účtu na účet prodejce
  - u Moneta Money Bank 162477688/0600 (jen v CZK), SWIFT code AGBACZPP, IBAN CZ94 0600 0000 0001 6247 7688
  - u Raiffeisen bank 762068036/5500 (v CZK, EUR, USD), SWIFT code RZBCCZPP, IBAN CZ6355000000000762068036.
  Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.
 • Platba on-line platební kartou či platebními tlačítky platební brány společnosti ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové, https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana, E-mail platby-podpora@comgate.com, telefon +420 228 224 267.
  Bližší informace od poskytovatele této platební služby:
  Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.
  Platba kartou - nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  Platba bankovním převodem - okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

  Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 • Platba on-line Pay-Pal na účet harry.putz@volny.cz.
 • Dobírkou - možno jen v České republice. Zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovník dopravní společnosti.

 

Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z.,
resp. § 601 obch. z.

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek odpoví

Harry Putz, nakladatel, CZ